09 Eylül 2013 #2000834

Turkcell iPad Kullananları Mağdur Ediyor!

iPad'de kullanmış olduğum data hattına Turkcell tarafından mobil oyun vb. içerikli mesajlar gönderilmiş. Mesajlarda üye olmak istemiyorsanız hayır yazın gönderin diyormuş. İpad olduğu için ben bu mesajları görmüyorum. Yani otomatikman üye oluyormuşum. Bu sebepten dolayı 25 TL gelmesi gereken faturam bir 46 TL diğer ay ise 114 TL geldi.


Konuyla ilgi görüştüğümüzde üye olmuşsunuz faturanıza yansımış yardımcı olamayız dediler. Bir daha ki ay 25 TL yerine kaç lira fatura gelecek Allah bilir.

Onur 27 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Onur13 Eylül 2013

  Tek çözümü varmış hattı kapatmak yoksa bu servislerden kurtulamıyorsunuz

 • Onur12 Eylül 2013

  An itibariyle faturam 126 lira oldu yok mu daha başka onay almadan yapacağınız üyelik

 • Onur12 Eylül 2013

  Öncelikle onay alınmadan nasıl üye olmuşum bana bunun açıklanmasını istiyorum. 532 numaralı müşteri hizmetleri bunu açıklayamadığı için şikayet ettim. Burdan da onay alınmadan üye yapıldığım için kesilen paralar geri iade edilmezse eğer tüketici haklarına başvuracağım.

 • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön