31 Ekim 2013

Turkcell İpad 4. Nesil Diye 3. Nesil Satışı Yaptı!

Turkcell'in kampanya dahilinde ipad 4.nesil olarak satışa sunulan ürünün ipad 3 olduğu arkadaşımın elindeki İpad 4. nesil ile aldığım ürün karşılaştırılmasında tarafımdan tespit edilmiştir. Tarafımca ikametimin bağlı bulunduğu Sinop Tüketici mahkemesine dava açarak Turkcell tarafından nasıl yanıltıldığım anlaşılacaktır.

Aldığım ürünün kodu ile girildiğinde ürünün İpad 3. nesil olduğu, Teknosa satış fiyatının 1.049 olduğu ve Turkcell'den aynı ürün 1.536 olarak tarafıma satışı yapılarak resmen yanıltıldım. Sinop merkez şubesi, satılan ürünün kesinlikle İpad 4. nesil olduğu ısrarla belirtilerek bayiden kaba davranışla dışarıya çıkarıldık. 30.10.2013'de saat 19:00-20:00 arası kamera görüntüsü izlensin.

Güler 95 Okunma

Cevaplar

  • Güler27 Kasım 2013

    Yapıgım şikayetin henuz sonucunu alamadım . Ne zaman bilgi verilecek acaba .

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 05.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ipad cihaz satış kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön