12 Nisan 2013 #1739284

Turkcell Ipad 4 Kampanyası!

Turkcell İpad 4 kampanyasına dahil olmak istedim.5 yıldır faaliyet gösteren şirketimin kapanması sebebiyle hattımı 168 gün önce bireysele geçirdiğim için cihaz alamayacağımı belirttiler.Ben şirketimi kurmadan önce yıllarca Turkcell abonesiydim ve son 5 yıldır şirketimizde yine Turkcell'den hizmet aldık.


Ben, bir LTD olan şirketin %33 ortağı ve genel müdürü olarak daima hizmeti Turkcell'den aldım.Her yeni işe başlayan arkadaşımıza bir Turkcell hattı aldık.Hatta mobil santral dahi alarak bir nevi Turkcell ile iş ortağı olduk.Bunca yıllık çalışmamıza rağmen, basit bir ipad kampanyasına dahi katılamayacağım söyleniyor.Bu noktada Turkcellli olmamın artık ayrıcalıklı olmadığını düşünmeye başladım.

Serdar 106 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 13.04.2013 tarihinde cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serdar15 Nisan 2013

    Hep aynı şeyi yapıyorlar.Bu mudur Turkcell'in ilgisi? 1 Haftaya kadar bir daha hiç dönmemek üzere Turkcell'i değiştiriyorum. Böyle basit bir sebepten bir müşteri kaybediyorlar.Milyonlarca kullanıcısı olna bir firma için sanırım bunun bir önemi yok ama unutulmasın, müşteri her zaman müşteridir...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön