12 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10777837

Turkcell İnternetin Yok Olması Problemi

Turkcell GNC 20 GB paketiyle 8500 civarı internetim varken online film izlerken (yazlık yerdeyim, internet hızı belli bir hızda ve görüntü kalitesi düşük) 2000 altı internetiniz kaldı diye mesaj geldi. Onu da açana kadar 1670 oldu. Turkcell müşteri hizmetleri bu harcamanın reel olmadığını belirtmeme rağmen yardımcı olmadığı gibi böyle bir şikayet kaydı oluşturamayacaklarını belirttiler.


Kullanım detaylarımdan birkaç dakikaya bir 445.000 MB internet gitmiş izleniyor 7 GB internetim öylece yok olmuş durumda. Bilgisayara bağladım şifreyle, kaldı ki komşular bile burada değil. Ailecek bir düşük kaliteli film bile izleyemedik. Ablam **'a geçecek, kaç yıllık Turkcelli, arkasından taahhütlerimi falan ödeyip ben de geçeceğim. Ben bir daha bu markaya güvenmem. Şikayet kaydı oluşturmak da kadar zor ki.

Cansu Cansu 569 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, İnternet kotanızın çabuk bitmesi kullanımlarınıza bağlıdır. İnternet kullanımınızda alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veriler paketinizden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veriler paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Tüm bu işlemlerin kullanım miktarı cihazınızda yüklü programların cihaz hızını yavaşlatıp/hızlandırması, girilen site ve indirilmek istenen içeriğe göre farklılıklar gösterebilir. Kullanım detaylarınızı Hesabım Uygulamasından inceleyebilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cansu12 Ağustos 2018

    Bu bağlamda az önceki şikayetimde eklemek istediğim nokta ise internetin gidiş hızı bile reel değil. Turkcell tarafından alınmış olması dışında başka bir seçenek göremiyorum. Bu kadar düzenli şekilde iki dakikada bire varan sürelerle düzenli 445.000er MB internet yok olmuş. Yaklaşık 7 GB gidene kadar bu durum sürmüş. Paketlere gelen zam ayrı, ama yeni paket aldırılması için yapılan bir uygulama ise, içler acısı bir durum söz konusu.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler