18 Mart 2013 #1691822

Turkcell İnternetimi Kesti!

Turkcell vınn kullanıcısıyım. Vınn ı satın alırken ikametgah belgesini vermemiştim daha sonra eksik evraktan dolayı interneti kestiler. Herhangi bir Turkcell şubesine ikametgahımı bırakabileceğimi söylediler. İkametgahımı bıraktığım şube ikametgahı işleme bir hafta boyunca sokmadı ve konuyla ilgili bilgi alamadım.


Daha sonra şubeye gidip tekrardan ikametgahı bıraktım. Bana ikametgahı getirmediğimden dolayı kontratımın iptal olduğunu ve 180. 00 lira ödemem gerektiğini söylediler. Bununla ilgili bayi çalışanı itiraz etmemi sağladı ve 48 saat içinde bana geri dönüş yapılacağını ve internetimin açılacağını söylediler. 1 haftadan uzun süre geçti fakat hala dönüş yapılmadı. Bunu size yakıştıramadım.

Bilge 74 Okunma

Cevaplar

  • Bilge20 Ocak 2014

    hiç bir şekilde adam akıllı yardımcı olunmadı

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön