25 Şubat 2013

Turkcell İnterneti Kullanmadığım Halde Ücret Ödüyorum!

Ben yaklaşık 5 yıldır Turkcell hattı bugüne kadar ödemiş olduğum faturalar arasında 200 civarında olan faturalar da var. 3 gün önce evde oturduğum yerde telefonuma arka arkaya 3 mesaj geldi. İlkinde 5 tl ikincisinde 10 tl 3. sünde 15 tl internet kullanım ücreti diye.Telefon masanın üzerinde iken kendi kendine internete girmesi mümkün değil ayrıca bulunduğum ortamda wifi bulunmaktadır.


Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bunun telefon güncellemesi olduğunu ve bu nedenle iptal edilemediğini söylediler.Ben bu ücreti ödemek istemiyorum.Turkcell gibi kurumsal bir firmanın böyle yöntemler içine girmesini anlayamıyorum.Ben bu ücreti ödemek istemiyorum tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Abdulkadir 30 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir26 Şubat 2013

    benim bildiğim bir cevabı bana veriyorsunuz sanırım ben size sıkıntımı anlatamıyorum. ben internete hiç girmedim

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2013

    Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 0,9 TL, 50 KB - 2 MB arası için 5 TL, 2 MB-100 MB arası için 15 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 49 TL ile ücretlendirilirsiniz.Kullanım miktarınıza uygun bir internet paketi seçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx linkinden internet paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön