16 Eylül 2016

Turkcell İnternete Girmeyi Bilmeyen Kullanıcıya İnternet Ücreti Yansıtmak

2003 yılından beri annemin kullanmış olduğu 53*** no.lu hattı kendisi vefat ettikten sonra kendi üzerime aldım ve şu an babam tarafından kullanılmaktadır. Eylül ayında faturasının yüksek gelmesinden dolayı çağrı merkezinizi arayarak kontrol ettirdiğimde Goller Cepte diye bir servise üye olup iptal edildiğini duydum. 1) Babamın cep telefonu Nokia 63032) Kendisinin bugüne kadar 1 kez dahi data kullanımı olmamıştır internete girmeyi bilmemektedir.
Bu sebeplerden dolayı hatta yansıyan ekstra ücretlerin iptalini ve hattın data kullanımına kapatılmasını rica etmekteyim.
Çağrı merkezinizdeki arkadaşınız iptalin kesinlikle olmayacağını söylemiştir. Bu şekilde bir cevapla tarafıma dönüldüğü takdirde hatlarımı aynı gün V***'a geçireceğimi belirtmek isterim. Bana 53*** no.lu kurumsal hattımdan ulaşmanızı rica ederim.

Mustafa 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 19.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön