27 Ağustos 2013 #1977079

Turkcell İnternet Uygulamalarını İptal Etmiyor!

15.08.2013 tarihinde Turkcell hatlıtelefonuma 2977 numaradan "talep etmiş olduğunuz oyunun şifresi .... şudur,12 TL ücretlendirildiniz" şeklinde kısa mesaj gelmiştir. Turkcell'e defalarca yaptığım görüşmelerde, telefonumun oyunlarının ,internetinin vb. uygulamalarının kapatılmasını istememe rağmen, halen uygulama devam etmekte.


Telefonda bulunan ve silinmeyen oyunları çocukların açmaya çalışması neticesinde, bu ve benzeri olaylarla karşılaşıp ,gerek bu hattımdan gerek diğer Turkcell hatlarımdan yüklü faturalar ödüyorum. Üstelik oyunları da oynamadan. Söz konusu 12 TL' nin tarafıma iadesini ve sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

Melike 45 Okunma

Cevaplar

  • Melike03 Eylül 2013

    Türkcell firmasından henüz bana geri dönüş yapılmadı.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön