26 Mart 2013 #1706960

Turkcell İnternet Ücreti Çok Fazla!

Faturalı hattımdan 3 sefer aynı gün içerisinde internete giriş çıkış yapılmış olduğu ve bu kullanım bedeli olarak da şahsımdan 15 tl fatura bedeli olarak yansıtmışlar. kullanım 50-100mbyt arası bir kullanım, dünyanın hiçbir yerinde bu kadar kullanıma bu kadarlık fatura bedeli dünyanın hiçbir yerinde görülmemiştir. Yapılanlar haksız kazanca girer gerçi bu haksızlık sizin umrunuzda olur mu? siz müşterilerinizin memnuniyeti için değil onların alın terleri ile kazandığı paraları nasıl alabilirim diye yeni yeni formüller üretiyorsunuz.

Serdar 14 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimiz ile 27.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize internet bağlantısı ve faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön