23 Mart 2013

Turkcell İnternet Ücreti!

Telefonumu, açık olan internetimi kapattırdım.İki ay boyunca , internete bağlı gibi faturası ödedim.Açıklama olarak internet aylık aboneliği olduğu ve bu parayı talep ettiklerini söylediler İtiraz ettiğimde,haklı olduğumu ama bir ay parasını düştü.İnterneti tekrar kapattım.


Aylar sonra, tlf mesaj olarak ücretsiz internet ayarınız için evet deyin yazılıydı.Telefon markasını değiştirdiğim için , Mesaja evet dedim ve bana iki günde interneti aştığım faturama ek istendi.Ben, istemeden zaman zaman internetimi Turkcell açıp benden para talep ediyor.Turkcell, haklı olduğumu ama bu paranın benden tahsil edileceğini söylüyor.

Nuray 33 Okunma

Cevaplar

  • Nuray26 Mart 2013

    Zaten, sonuc alamadığım için çabam onun içindir....

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 22.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize mobil internet ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön