24 Kasım 2015
Yorum Yap
#4263342

Turkcell İnternet Sorunları Bitmiyor!

Kullanmış olduğum GSM hattı sürekli olarak kullanmadığım halde internet kotalarımı kendi kendine tüketip kullanmadığım zamanlarda bile internet kotamda düşüşlere sebebiyet vermektedir. Kendi kendine erişememe hatalarına düşmektedir. Defalarca kez müşteri hizmetlerine şikayet bildirmiş olmama rağmen hiçbir şekilde mağduriyetimi gidermeyip aksine 13 aylık kontratım sözleşmem olduğundan dolayı hiçbir şekilde yapıcı davranılmamaktadır.

Furkan 136 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 24.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize genel internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler