4 g
#12571588

Turkcell İnternet Paketini Fazladan Düşürüyor

Youtube.com'dan 1 saate yakın 360p çözünürlükte video izledim fakat 8.5gb'a yakın internet gitti. Ortaya çıkan teknik verilere göre maksimum 500mb internet gitmesi lazım iken akıllara zarar internet gitti. Youtube.com'de 1 dakika 4.4mb internet yer. 10 dakika 44.4mb,100 dakika 444mb,1000 dakika 4444mb internet yer.


Anladığım kadarıyla 41 saatlik video'yu 1 saat içerisinde bitirmişim. Müşteri temsilcilerini aradığımda ise teknik konuda tamamen bilgisizler. Kendileri ilk önce teknik verilerle konuşurken, benim verdiğim teknik verilerle ve teknik konuşmamla tamamen faka basmış duruma düştüler. O yüzden konu ile ilgili gerçekten birisi ile görüşme yapmak, haksız yere giden 8 GB internetimi geri istiyorum. Teknik verilere rağmen umarım bu konu hakkında ısrar etmezsiniz. Ben sizin teknik verinize değil kendi teknik verime inanıyorum!

Denizhan Denizhan 1.307 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Denizhan3 g

    Teknik konularla cevap vereceğim için, Turkcell beni aramadı, mesaj atmadı hiçbir şey yapmadı. Bu kadar verilerine güveniyorsan eğer telefonla bana ulaşın 0530 701 82 48 gereken gerçek teknik bilgiyi size vereyim. Haklı olduğunuz konu var ise sizden ömür boyu ek internet paketi satın alayım! Aramadığınız takdirde her yere, her yerde elimde olan verilerde yayın yapacağım! Sizin gibi lanet bir firma görmedim. Benim kullanımım ortada, verilerim ortada hala haklıyım diye geçiniyorsunuz!

  • Turkcell Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, İnternet kotanızın çabuk bitmesi kullanımlarınıza bağlı olarak değişmektedir. İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler mevcut paketinizden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veriler paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Tüm bu işlemlerin kullanım miktarı cihazınızda yüklü programların cihaz hızını yavaşlatıp/hızlandırması, giriş yapılan site ve indirilmek istenen içeriğe göre farklılıklar gösterebilir. Sosyal medya uygulamalarını yoğun olarak kullanıyorsanız otomatik video oynatma seçeneğini kapatmanızı öneririz. Dijital Operatör uygulamamızdan da hangi tarih ve saatte ne kadarlık bir veri harcadığınızın bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

  • Turkcell Temsilcisi4 g

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları