12 Haziran
#12094898

Turkcell İnternet Paketimi Vermiyor!

Bir sene boyunca kullandığım Lifecell fırsat 5 GB paketim geçen ay Turkcell'in sözleşme uzatma teklifiyle bir sene daha uzadı. Paketin tamamen aynı şekilde kalacağı, her ay verilen 1 GB hediye internetin de bir sene boyunca devam edeceği söylendi.


Hatta bu hediye bir GB internet sitelerinde de yazmaktadır. Yalnız bu ay yenilenen tarifede bu 1 GB internetin olmadığını gördüm. Arayıp sorduğumda tarifemin kampanya şartlarını taşıyan paketler arasında olmadığı söylendi. Halbuki Lifecell fırsat 5 GB paketi kampanyalı paketler kapsamında görünmekteydi.


Bunu belirttiğimde tarifemin adının değiştiğini, süper avantaj diye bir pakete geçtiğim söylendi ve bu şekilde hediye alamayacağım söylendi.


Sonuç olarak böyle kelime oyunuyla hediye internetime el kondu Turkcell tarafından. Geçen sene en çok abone kaybeden operatör olmasına şaşırmamalı!

Yusuf Yusuf 1.310 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yusuf19 Haziran

    Dalga mı geçiyorsunuz benimle iletişime geçilmedi?

  • Turkcell Temsilcisi14 Haziran

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında inceleme yapılarak 12.06.2019 tarihinde konuyla ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

  • Turkcell Temsilcisi12 Haziran

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları