09 Mayıs 2015

Turkcell İnternet Paketi Yanlış Bilgi Ve İlgisizlik!

Hattıma aylık 5 TL karşılığında klasik 250 MB paket tanımlamak istedim. İnternet sayfalarında verilen bilgiye göre tüm bireysel hatlar yararlanabiliyor, başka bir şart yok, ancak tanımlama bir türlü yapılamıyor. Müşteri hizmetlerine talebimi ilettim bir süre sonra çözümlendi diye cevap geldi. Ancak hala bu paket satın alınamıyor. Neden? Cevap veren yok. İlgilenen yok. Bu paketin tanımlaması sadece internetten yapılabiliyor denilip online işlemlere yönlendiriliyorsunuz ancak orada da sonuç yok. Bu paket yeni olduğu için teknik sorunlar olabilir deniliyor ki müşteri olarak bu beni hiç ilgilendirmez. Herkes faydalanabilir diye yanlış bilgi yazmak ne kadar etik?

Öznur 217 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 11.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz yaşadığı problemi adım adım ekran görüntüsü iletmesi halinde talebi tekrar incelemeye alınacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön