17 Eylül 2013 #2017299

Turkcell İnternet Paketi Aldığımı İddaa Ediyor!

Hiç kullanmadığım (kullanım %0 olarak gözüküyor, 10 gün kalmış), nasıl aldığımı hatırlamadığım 1 GB internet paketi için 20 TL ödeyeceğim. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, 20 gün önce aldığımı iletti. Ben böyle bir alım yaptığımı hatırlamadığımı söyledim. Zaten almış olsam paketi kullanırdım.


Yanlışlıkla bir şeye tıklamış olsam da (sadece zamanını hatırlamamakla birlikte bir şeye tıkladığımı, garip şekilde herhangi bir onay çıkmadığını ama hemen iptal ettiğimi hatırlıyorum) bana mutlaka bir mesaj gelirdi diye düşünüyorum. Sms paketi alıp-iptal ettiğimde bana her defasında bilgilendirme sms'i geliyor. 20 TL önemli değil ama Turkcell'in insanları doğru yönlendirmediğini düşünüyorum.

Ozgur 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön