31 Ağustos 2013 #1987131

Turkcell İnternet Özgürlüğümü Kısıtladı!

5 yıldan cep tel olarak sabit müşterisi iken Turkcell'den 4 gb'lık vınn aldım ve ilk ay faturasını ödedim. 2. ay ise 125 TL faturam geldi diye müşteri hizmetleri beni arayarak, benden 100 TL ara ödeme talep ettiler. Bende ayın 25'inde fatura kesim tarihimdir ve 15 gün erkenden ara ödeme yapmam, Fatura zamanı geldikten sonra ancak ödeme yaparım diyerek kabul etmedim.


Buna rağmen bana yeni müşterimiz olduğundan dolayı sizleri tanımak ve daha iyi hizmet vermek için ara ödeme talep ettik ve ödeme yapmaz iseniz internet hattınız ödeme yapana kadar kesilecek dendi , ödeme yapmadım diyede hattımı kestiler.

Hasan 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 11.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ara ödemenin hangi durumlarda alındığı ve sebepleri hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Hasan07 Eylül 2013

    özgürlüğü yaşayın diye bağıran bir firmanın özgürlüğümü kısıtlamasından dolayı çevremde ne kadar kullanıcı var ise bu firmayı kullandırmicam.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön