06 Ağustos 2015

Turkcell İnternet Ödemesi Hakkında!

İnternet faturam gelmediği için ödeme yapamadım hattım kesildi.


Turkcelle telefon açtığımda beni bireysel hizmetlerden karşıladılar, internet numaramı bilmediğimi söyledim, başka hattınız var mı dediler, kurumsal hattım olduğunu söylediğimde beni kurumsala aktardılar, bunlara derdimi anlattığımda bireysele aktardılar, bireysele bir daha derdimi anlattığımda kurumsala aktardılar oradan tekrar bireysele oradan tekrar kurumsala aktarıldım, buradaki arkadaş kod numarasıyla hattımın numarasına ulaştı ama numaramı bana vermedi ve tekrar bireysele aktarıldım, buradaki arkadaşlarda koda ile biz ulaşamıyoruz dediler ve hayda tekrar kurumsala aktarıldım.

Cüneyt 176 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 07.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.07.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön