18 Haziran 2016

Turkcell İnternet Kullanımıyla İlgili Sürekli TL Çekiyor!

Telefon interneti kapalı olduğu halde her 20 dakika da bir internet kullanımı adı altında 1 TL alan bu firmanın tek mağduru ben olmamam gerçekten hiç şaşırtıcı değil. Üstüne üstlük ben bu satırları yazarken 1 TL'mi daha aldılar. Olabilir sıkıntı yaşanabilir ama derdimizi anlatabileceğimiz müşteri hizmetlerinin ücretli olması soygunun gayet planlı işlediğinin bir örneği. Derdimi anlatmak için girdiğim malum firmanın forum sitesinde ve şikayet var sitesin de aynı durumu yaşayan insanları görmem daha da üzücü. Bu son TL çekimleriniz olur en kısa süre de operatörümü değiştiriyorum.

Erhan 184 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.06.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Erhan18 Haziran 2016

    Şikayetimi okumadan cevap verme yüzsüzlüğün de bulunduğunuz için tekrar tebrik ederim. Ahlaklı bir iş anlayışınız olsa müşteri hizmetleriniz ücretsiz olur ki verdiğiniz bir hizmet dahi yok, telefonun diğer ucundakiler benden daha da cahil. İki gün içerisinde sıfırladığınız 15 TL'nin hesabını verebileceğinizi sanmıyorum, inceleme yaptığınız konuya biraz daha açıklık getireyim, dün bu şikayetimin sonrasında telefonumun internet ayarlarını tamamen sildim yani telefonumdan internete girilme olasılığı imkansız olmasına rağmen soygununuz hız kesmeden devam etti. Alkışlıyorum, sorunumu çözseniz de çözmeseniz de yargı yoluna zaten başvuruyorum.

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön