27 Ocak 2014 #2258344

Turkcell İnternet Kullanımını Fazla Yansıttı

23.01.2014 tarihinde 1 gb sınırsız internet paketi satın aldım. Fakat şu üç gün içerisinde günün çoğunda telefonumun ve mobil verimin kapalı olmasına rağmen 700 mb kullanım yaptığım bildirildi. Bu paketi yapmadan önce hediye 100 mb internetim vardı ve onu yaklaşık 7 gün çok rahat şekilde kullandım çünkü güncelleştirmelerim veya arka planda çalışan programlarım benim kontrolüm altında. Yaptığım kullanımların farkındayımdır. 700 mb gibi bir kullanım yaptığımı kesinlikle düşünmüyorum. Müşteri temsilcisi hiçbir şekilde yardımcı olmadı.

Emine 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizi 29.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön