16 Eylül 2015

Turkcell İnternet Kullanımı ve Ücretlendirme!

Kullanmış olduğum yaz 500 paketinin yenilenmediğinden şüphelendiğim için test etmek amacıyla telefonumun veri bağlantısını çok kısa bir süre açıp kapattım. Gelen bildirimde yaklaşık 400 byte veri kullanmışım ve benden 1 TL aldılar. Acaba ben hala 50 yıl öncesinin internetini mi kullanıyorum?


İyi ki şu internet paketleri varmış yoksa bu hesaba göre 1gb veri kullansaydım 2 684 354,56 TL param gidecekmiş. Lütfen biraz mantıklı ücretlendirmeler yapınız. Hiç kimseden 400b veri kullandı diye 1 TL alamazsınız!
Bu olayı şikayet etmemin bir nedeni de hesabımdan 1 TL azalınca artık paketimi yenileyecek liramın kalmaması.

Erdem 153 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 16.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL düşümü hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön