27 Ekim 2016 #6797146

Turkcell İnternet Kullanımı Aşıyorum Diye 5 Gündür Benden İzinsiz 10 TL Alıyor

Şikayet hattını aradığımda biz şikayet alamıyoruz interneti kullanmışsınız diyorlar. Çağrı merkezine bir sürü bilgisiz insanı oturtmuşlar nasıl ürün satarız peşinde onlarda sorun çözmekten acizler. 5 gündür her gün internet limitinizi aştınız diye 10 TL kesiyorlar faturama. Ben harcamadım diye arıyorum biz sizin yanınızda değildik diye cevap alıyorum. İşim nedeniyle internetimi kapattıramıyorum. Mutlaka başka bir firmaya aktaracağım telefonumu sanırım ilk 9 aylık karları az geldi nasıl çıkaracaklarını şaşırdılar. Hangi saatte kullanmışım diyorum gece 12.00-06.00 arası saatleri söylüyorlar. Çıldırmak üzereyim. Call center'a aradığımda çıkan kız yeni ürün yeni paket satma derdinde. Çözmezlerse mutlaka davacı olacağım. Madem aştım benden izinsiz nasıl yüklersiniz diyorum benim böyle bir sözleşmem ve sözleşmede imzam yok.

Ayşe 780 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön