19 Ekim 2015

Turkcell İnternet Kullanımı!

1,5 yıl V******* kullandım ve telefon olarak da Apple iPhone 4 modelini kullanmaktaydım.
V*******'da hattıma 2 GB internet tanımlı idi ve ben 1,5 yıl boyunca aylık ortalama tüketimlerime baktığımda kullanımım 700 MB ile 1 GB arasında seyrediyordu. Yani 1 GB'ı hiçbir şekilde geçmiyordum.


Turkcell'e 28.09.2015 tarihi itibari ile geçişim sağlandı ve yine aynı paketi seçmiştim. Fakat aynı model telefonla aynı kullanımı yaptığım halde 2 GB internet tam olarak 10 günde bitti. 1.5 yıllık geriye dönük kullanımlarıma ve mevcut (aynı) kullanımlarıma bakacak olursak 10 günde değil 60 günde ancak bitmesi gerekiyordu. İtiraz ettim V********'dan hızlı olduğumuz için çabuk bitmiştir dediler. Derhal taşınacağım!

Nurullah 69 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 21.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz müsait olduğunda teknoloji uzmanlarıyla görüşecek. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön