08 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2549565

Turkcell İnternet Kotam Hemen Doluyor!

Akıllı fatura olan Turkcell hattımın 1 gb'lık internet kotasını her ay aynı şekilde kullanıp bitiremediğim halde daha 15 gün de bitti müşteri temsilcisine ihtimali yok hep aynı şekilde kullanıyorum diyorum tatmin edici bir cevap yok. Artı online işlemlerden kontrol edin ya diyorum ben niye kontrol edeyim ben aynı şekilde kullanıyorum bitme ihtimali yok bu resmen haksızlık.


Daha öncesinde de bitmeyen tl diye yüklediler msg ve net paketim olduğu halde tl'lerimi bitirdiler en son 4. kişi aradıktan sonra özür dileriz teknik bir hata deyipte tl'mi geri yüklediler. Lütfen haksız yere aldığınız netimi geri verin!

Selim 2.116 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizi 08.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler