03 Mart 2015

Turkcell İnternet Hızının 1 MB Altına Düşmesi Ve Yavaş Bağlanması!

İnternet hızının 1 MB altına düşmesi ve yavaş bağlanması, bunun için birkaç defa müşteri hizmetlerini aradım sorunu çözemediler. Şimdi ise taahhütname (sözleşmenini) iptalini istiyorum hep oyalıyorlar. 3 aydan beri arızayı çözemediler.

Bayram 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimiz ile 12.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön