24 Kasım 2015

Turkcell İnternet Hız Problemi ve Müşteri Temsilcisi Bilgisizliği

Yaşadığım internet hız problemi nedeniyle ilgili olarak Turkcell platinum uygulaması üzerinden mail gönderdim. Turkcell tarafından geri arandım ve bağlantı hız testi yapıp ekran görüntüsünü mail olarak paylaşmam istendi.


Hız testini yaptım (yarım saatte) hız 0.07 çıktı. Ancak uygulama üzerinden mail atarken resim gönderilemiyor. Sadece yazı karakteri var. Turkcelli geri aradım bana mail adresini mesaj olarak göndereceklerini söylediler. Mesajda da Turkcell'in internet sitesi yazıyordu. Ben böyle bilgisizlik görmedim.

Samet 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön