22 Temmuz 2014

Turkcell İnternet Hız Problemi Çözülmüyor!

Turkcell'e geçiş yaptım.Abone olduğum paket içeriğinde "Turbo 2 Gb" internet olmasına rağmen kullanmış olduğum yaklaşık 2 aylık zamanda söylenen 41 MBit hızı halen yakalayamadım.Operatörle defalarca yaptığım görüşmelerde gerekli ayarları her seferinde yaptırmalarına rağmen sonuca ulaşamadım.

İlk başta kullandığım telefonumun yavaş olduğunu bahane etmeleri üzerine 24 Haziran tarihinden itibaren iPhone 5S kullanmaktayım.Yine aynı sorun devam etmekte ve gerekli çözümü bulamadıklarında ölçüm yaptığım programın hatalı olduğunu öne sürüyorlar.Aynı program ile wifi ölçümü yaptığımda sonuç tam oluyor.2,5 kat daha fazla fatura ödeyerek geldiğim Turkcell'den şikayetçiyim.

Upur 531 Okunma

Cevaplar

  • Upur29 Temmuz 2014

    Turkcell'in tarafınıza yaptığım şikayet sonucu vermiş olduğu yanıta istinaden hemen kendileriyle irtibata geçtim ve konuyu tekrar yineledim. Sorunu inceleyip bana dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen şu ana kadar henüz çözüm odaklı herhangi arama tarafıma yapılmadı.Teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön