16 Mayıs 2014

Turkcell İnternet de Şebeke de Çekmiyor!

Ümraniye Çakmak İkbal Caddesi'nde ikamet etmekteyim.Hani her yerde süper çekiyoruz diye reklam yapıyorsunuz ya buyurun bir gün benim oturduğum eve gelin ne kadar çekiminiz iyi görün.Telefonda arıza var dedim servise gönderdim hiçbir sorun çıkmadı. Turkcell'i aradım hattınızda sorun var dedi hattı da değiştirdim yine değişmedi.

İnterneti hiç söylemeyeyim bile. Ne evde ne dışarıda çok çok zayıf. Sorun bir tek bende de değil aynı apartman sakinleri de çok şikayet ediyor. Herkesin adına ben yazıyorum ve adam gibi bir ilgilenecek biri köyünde telefonun başına arasın sıkıntımıza çare bulsun hat bozuk telefon bozuk diyip başından atmasın. Turkcell gibi bir kuruma hiç yakışmadı bir de diğerlerinden üstünüz demeyin.

Erdinç 614 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön