21 Eylül 2015

Turkcell İnternet Aşım Olmadan Ücret Yansıtma!

Daha önce iki kez aynı şeyi yaptılar tek tek döküm üzerinden konuşunca yanlış olmuş pardon deyip 5 TL asım ücretini iade ettiler ki bu bile doğru değil koca şirket pardon diyor ama bir iki neyse de 3 çok oldu artık bu sefer iade de etmiyorlar. Son bir saat hariç hesaplanıyormuş. 17:30'da paketim bitmiş güya ben 19:20'de müşteri temsilcisi ile görüştüm paketiniz var dediler. Hani son bir saat yansımıyordu. İşin ilginç yanı teknolojisi ile övünen Turkcell son bir saati hemen hesaplayamıyor. Bir de önceden bir saat mevzusu yoktu yeni çıkmış sanırım. Taahhüdüm bitsin başka operatöre geçeceğim fark etmesem her ay 5 TL.

Ahmet 109 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet21 Eylül 2015

    Müşteri hizmetleri aradı bir şeyler anlatmaya çalıştı önceki ay vs.. vs sonra ben de tek tek olmadığını ispatlıyorken telefonu kapattı ve tekrar aramadı. İlginç bir çalışma şekilleri var.

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön