09 Haziran 2014

Turkcell İndirim Duyurusu Yapılan Ürün Stoklarda Yok!

Turkcell'in profesyonel kulüp üyelerine yönelik yaptığı 6 haziran 2014 günündeki indirim duyurusunda internet sitesi ve twitter da jawbone up24 bilekliğin indirimde olduğu belirtilmiştir fakat ürün stoklarda bulunmamaktadır, tükendiği söylendi ama daha önce de bir ürün almak istemiştim. Ürünün tükendiği yazıyordu. Jawbone bileklik stoklarında olmamasına karşın indirim duyurularında yer vererek müşterilerini yanıltmıştır. Böyle büyük firmaya yakışmadı. İlgili twitter duyurusu ekli dosyada. Hatanızı telafi etmenizi bekliyorum.

Onur 298 Okunma

Cevaplar

 • Onur13 Haziran 2014

  hala bildirim yok.. hersey ayan beyan ortada neyi arastırıyorsunuz. tuketiciyi aldatan reklam yaptınız

 • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onur09 Haziran 2014

  cumartesi gunu mail kanalı ile sikayette bulundum ama hala dönüş yapılmadı bende son care buraya yazdım

 • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön