21 Mart 2013 #1699237

Turkcell İnatla Reklam SMS'leri Yollamaya Devam Ediyor!

Şikayetimi dile getirip, çözüldüğüne dair onay almama rağmen Turkcell düzenli bir şekilde reklam mesajları yolluyor. Şikayetimi tekrarladığımda önce ücret karşılığında bu mesajların kapatılabileceği bildirildi. Kendilerine mağdur tarafın mağduriyetini ücret ödeyerek çözmesini doğru bulmadığını söyleyip konuyu çözmelerini istediğimde, teknik ofisleriyle görüşüp bilgilendirileceğimi söylediler.


Daha sonra tekrar aranıp bu tipteki kampanya, tarife ve reklam amaçlı mesajların iptalinin teknik olarak mümkün olmadığı söylendi. Reklamlarında teknolojik üstünlüğünü vurgulayan bu şirketin bu basit işlemi yapamıyor oluşu inandırıcı ve etik değil. Kampanyalarınızla hiç bir zaman ilgilenmeyeceğim.

Caglar 38 Okunma

Cevaplar

  • Caglar25 Mart 2013

    Sonuç olarak, Turkcell benimle bu şikayetten "sonra" tekrar görüşmedi. İlgilenseniz de ilgilenmeseniz de, bu mesajları kapattık desek de sizi reklamlarımızla taciz etmeye devam edeceğiz demeye getiriyor. Bunu daha dürüst bir şekilde bana iletselerdi daha iyi olurdu. Bu mesajlar Turkcell'in teknik yetersizliğinden değil, zorla göndermesi yüzünden geliyor.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 21.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize reklam mesajları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön