24 Ekim 2016

Turkcell İn Sattığı ZTE Markalı Tablet!

Turkcell merkezinden almış olduğum telefonun yanında kampanyalı olarak ZTE markalı tableti ürün güzel diyerek bayi bana sattı. Ürün hiç kullanmadan paket açıldığında tuş takımı bozuk çıktı. Üç kez servise gönderdiler ama her seferinde yapılmadan geldi. Üstelik en sonunda şarj sorundan dolayı kullanıcı hatası vardır diye beni suçladılar. Ürünün iadesini istediğim halde iade söz konusu olamaz ürünü siz bozdunuz dediler. Hala 8 aydır bekliyorum. Ürünün iadesini istiyorum...

Orhan 153 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön