13 Kasım 2015

Turkcell İn İnternet Paketi Yarım Günde Bitti Neden Olduğunu Bulamadılar!

Turkcell in internet paketi yarım günde bitti neden olduğunu bulamadılar. Bu kadar köklü bir firmanın interneti turbo diyorsunuz yarım günde paket bitti. Ve sadece Facebook video dahi izlemediğim siteye giriyorum başkada hiçbir sayfaya girişim yok. Paket i her ay kullanıyorum nedense bu ay yarım günde gitti. Yıllardır kullanıyorum bu ay nedense böyle oldu. Hiç memnun değilim.

Esra 331 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 17.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimize internet kullanımları hakkında bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön