06 Mayıs 2015

Turkcell İmza Attık Ürün Yok!

29 Nisan 2015 tarihinde kurumsal müşteri danışmanım aracılığıyla sipariş etmiş olduğum LG G3 32 GB marka telefonum bugün yanı 5.5.2015 tarihinde halen gelmemiştir. Firma yetkilileri 2 gündür bizi uyutmaya çalıştığı gibi birde şimdi ellerinde bu cihazdan olmadığını şans eseri öğrendim. Eğer bu cihaz elinizde yok ise neden imzalarımı alıyorsunuz ve neden Pazartesi depomuzda olacak diyorsunuz? Üst makam yetkililere sesleniyorum. Telefondaki müşteri danışmanımın ismi E*** hanım. Araç ile gelip imzalarımı alan şahsın adı H**** beydir. Muğla Fethiye'de ikamet ediyorum. İlgililere duyurulur.

Cuneyt 118 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön