31 Ekim 2016 #6814672

Turkcell İmessage Ücretlendirmesi ve Müşteri Hizmetlerinin Kaba Tavrı!

Bugün Turkcell'e geçiş yaptım ve hattım açıldığından beri aralıklarla 0,83 kuruş hattımdan para kesiliyor. Konu hakkında müşteri hizmetlerini aradım ve İmessage'yi kapatmam gerektiğini söylediler ancak ben diğer operatörleri kullanırken İmessage için ücretlendirme olmadığını belirttim aynı şikayetlerin başkalarında da olduğunu internette şikayet konusu olduğunu söyledim çözemediğini söylemek yerine inatla İmessage'yi kapatmam gerektiğini söyledi. Bu konuyu başka nereye şikayet edebilirim dediğimde her şeyi internetten öğrendiğim gibi buna da internetten bakabilirsin denildi. Öncelikle her operatörden kullanırken Turkcell'den İmessage'yi ücretsiz kullanamamam konusunda sonra da müşteri hizmetlerinin saygısız tavrı konusunda şikayetçiyim.

Göktuğ 262 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, FaceTime uygulamasını kullanmak isteyen müşterilerimizin cihazından otomatik olarak; Apple firmasının İngiltere Merkezi’ne 00447786205094 numarasıyla FaceTime uygulamasının aktive edildiğine dair bir SMS gitmektedir. Bu SMS`lerden yurtdışı SMS ücreti alınmaktadır. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimize 01.11.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön