24 Ocak 2014 #2254756

Turkcell İmei Kayıt Ücreti Alıyor!

Kemer Turkcell bayisine imei kaydı için gittim ve benden 50 tl kayıt ücreti istediler. Piyasada bu işlemi diğer firmalar 10 15 lira gibi ücretlere yaparken neden Turkcell bu işlem için fahiş fiyat istiyor?


Müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri serbest piyasa dedi. BTK'yı aradım. Bu ücret için 41 kuruş ücret alıyorlarmış ama Turkcell 50 tl istiyor. Bu kadarda serbest piyasa olmaz. En kısa zamanda hattı kapattıracağım. Verdiğim tüm paraları da helal etmiyorum.

Mevlut 91 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İmei Kaydı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön