14 Şubat 2013

Turkcell İlgisizlik!

Turkcell den kontratlı olarak aldığım Apple marka ipad-2 tabletimi aynı arızadan dolayı servise üç kere yollamama rağmen servisden üç defa cihazdan sorun yoktur cevabını aldıktan sonra cihazı dördüncü kez aynı sorunla Genpa servisine ücret iadesi isteği ile gönderdiğimde servisin bu kez cevabı değişimi onaylandı oldu.


Genpa müşteri hizmetlerini arayıp değişim değil iade isteğinde bulunduğumda ise aldığım cevap kibarca mahkemeye verin dendi. Turkcell bayii ne sorduğumda ise bizim yapacak bir şeyimiz yok mahkemeye verin oldu şimdi Turkcell e sormak isterim 3 aydır kontrat bedeli olarak aylık 115 TL yi almasını iyi biliyorsunuz ancak satmış olduğunuz ürünün satış sonrası neden arkasında durulmuyor.

Yılmaz 35 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz14 Şubat 2013

    HATIRLATMAK İSTERİM Kİ BEN BU ÜRÜNÜ ALIRKEN SATIŞIN YAPILDIĞI MAĞAZANIN TABELASINDA TURKCELL YAZISI VE LOGO SUNU GÖRÜYORUM VE BUNUN BANA BUGÜNE KADAR VERDİĞİ GÜVEN ÖZELLİKLE BELİRTMEK İSTERİM BUGÜNE KADAR VERDİĞİ GÜVEN İLE TABELASINDA TURKCELL YAZAN MAĞAZA SİZİN ADINIZA HİZMET VERİYOR VE SİZİN ÜRÜNLERİNİZİ SATIYOR TURKCELL ADI İLE HİZMET VERİYOR ÖNERİM ŞU OLACAK ÜRÜNLERİNİ SATTIĞINIZ FİRMALARIN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE VERDİĞİ ÖNEME DİKKAT EDEREK FİRMA SEÇMENİZ OLACAK AYRICA BU TÜR ŞİKAYETLERE CEVAP YAZAN ARKADAŞLARIN STANDART CÜMLELERİ SİTEYE GİRİŞ YAPAN KİŞİLER OLARAK DEĞİL ÇÖZÜM ÜRETECEK VE EĞİTİMLERİNİ BU YÖNDE SAĞLAYABİLECEĞİNİZ KİŞİLERDEN SEÇMENİZ YÖNÜNDE OLACAKTIR.

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön