01 Ağustos 2017

Turkcell İlgisizliği ve Yanıltıcı Beyan!

12.07.2017 tarihinde Afyonkarahisar ilinde Erpa Ltd Şti. ne J7 model telefonumu arıza, kırık sebebiyle kaskolu telefonumu vermeme rağmen 20 gündür hala telefonum bana ulaşmamıştır. Telefonla firma ile görüşmeme rağmen yeniden form doldurmam gerekli olduğunu ve tekrar servise gönderileceği bilgisi verildi. Şikayetim telefonumun bana 20 iş günü geçmesine rağmen ulaşmamış olması ve bana tekrar servise gönderileceği için form doldurtma çabası. Ben 2 ay bir süre beklemek zorunda kalıyorum ve bununla ilgili yalan dolan bilgi vermeleri.


Not: Turkcell müşteri hizmetleri ve Akıllım Güvende servislerini aramama rağmen biz ilgilenmiyoruz gibi sözler sarf ederek baştan savma yapıyorlar.

Faruk 3.572 Okunma

Cevaplar

  • Faruk22 Ağustos 2017

    benim telefonum nerede. ne bu hiçbir bilgi verilmiyor. yalan söylüyorsunuz bir de

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.08.2017 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön