11 Ağustos 2016

Turkcell İlgisizliği Ve Çözümsüzlüğü!

Ortalama 20 senedir firmanızla çalışmaktayım. Dokuz sene önce kaybettiğim Babamın hattını manevi duygular ile kullanmadığımız halde ödemekteyim. Bu numarayı üzerime almak için Bakırköy Carousel karşındaki TİM 'e başvurdum. Bana 75 TL bir ücret ödemem ve Babamın veraset belgesini getirmem gerektiği söylendi. Hattın bir hafta sonra tarafıma kaydedileceği bilgisi verildi. Ben bu ücrete şaşırmakla beraber bilgiye de güvenmedim. Daha sonra Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde beni üzen ve işime yaramayan bilgiler verildi.

Müşteri hizmetleri yetkilisi bu konuda bir şey yapamayacağını, 60 kusur TL 'li bir rakamın parça parça faturama yansıtılacağını belirtmiştir. Hattı yakalamak için sabah 9 'da TİM' e gidin falan denmiştir. Bir vahim durum ise TİM' den verilen bilgiler ile müşteri hizmetlerinden aldığım bilgilerin tezatlığı ve uyuşmamasıdır. ***@***organizasyon.com.

İlker 121 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 12.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön