20 Mart 2015

Turkcell İlgisiz Mağaza Müdürü!

12 Mart 2015 tarihinde ziyaret ettiğim, Star City Outlet AVM'deki Turkcell şubesindeki son derece alakasız işçisinin bir de mağaza müdürü olması, Turkcell'in çalışan seçimindeki ne kadar zayıf kaldığını gösteriyor. Benden numaramam da ne kadar para kaldığını sordu, 30 liralık tarife önerdi ve 30 liradan az olduğu için doldurmam gerektiğini söyledi. İçine para yükledikten sonra Niye böyle yükledin ben böyle bir şey demedim tarife yükleyecektin dedi. Sanki ben bunu bilmek zorundaymışım gibi. Eğer bana bilgilendirme yapmayacaksa, bir de mağaza müdürü olmasının ne anlamı var? Daha birçok sorun oldu. İşim gereği yabancılara sürekli yeni hat alan biri olarak bir daha asla! Turkcell'den numara almam.

Kayane 401 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimiz ile 24.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi şikayeti alınmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön