06 Mayıs 2013 #1780667

Turkcell İlgisiz İletişim Merkezi!

22.04.2013 tarihinde İstanbul Bağcılar Ataçlar isimli TİM'e adıma ait olan kontörlü hattımın zaman aşımı sebebiyle kapanmasından dolayı kullanıma açılması için Ataçlar TİM'e gittim benimle ilgileneceklerini fakat beklememi söylediler ve kabul ettim ancak 5 dk sonra bir çalışan şuanda işlem yapacak bayanın yemeğe gittiğini 30 dk beklemem gerektiğini belirtti.


Bunun üzerine hangi bayan dediğimde pc başında oturmakta olan bayanın yemeğe çıkmak üzere olduğunu söyledi, bende bayanın burada olduğunu ve yemeğe çıkmadığını çıkacak ise de başka bir personelin işlem yapmasını talep ettim, sadece o bayanın işlem yapabileceğini ve beklememi söylediler. Beni saf yerine koydular ve işlemimi yaptıramadım.

Çağdaş 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 13.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Bayi şikayetinin değerlendirilmesi ve geri bildirim yapılabilmesi için gerekli aksiyonların alınacağı yönde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön