27 Şubat 2013 #1657049

Turkcell İletişim Merkezinde Mağdur Oldum!

20. 02. 2013 tarihinde, TİM'den ipod 5 için koruyucu ekran film taktırdım. Başta iphone 5 ile boyutları aynı sanırım diye sordum ve evet denildi. Koruyucu filmi taktıktan sonra ise içinde kalan baloncuk için o kadar da olur çünkü tam olarak aynı değiller denildi.


Eve gidip baktığımda ise koruyucu film yüzünden ön kameranın görüntüyü tamamen engellediğini fark ettim ve bu konu hakkında uyarılmamıştım bile. Eğer takmadan önce, ön kamerayı kapatacağını söyleseydi, taktırmazdım.


Tıpatıp aynı ürünün TİM haricinde her yerde 10 liraya satılırken benim 40 liraya almamdan bahsetmiyorum bile. Şu an ipodumun ön kamerasını kullanamıyorum ve muhtemelen bu ekran filmini çıkarmak durumunda kalacağım.

Yasemin 25 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön