09 Eylül 2013 #2000845

Turkcell İletişim Merkezi Yanlış Bilgi Verdi!

Benim kullandığım hat başka kişinin üstüne kayıtlıydı. Ben kendi üzerime almak istedim. Bağcılar meydan Doruk iletişim TiM' e gittim. Bana hattı ancak faturalı hatta geçiş yaparak alabilirsiniz dediler. Bende tamam dedim. Fakat hattı kendi üzerime taşıdıktan sonra hattı kendi üzerine alırken faturalı hat zorunluluğu yokmuş.


Tam o TİM'in karşısında da TİM var oraya sorduğumda böyle bir zorunluluğun olmadığını söylediler. Hemen ardından o akşam Turkcell müşteri hizmetini aradım 532 yi. Onlardan da aynı cevabı aldım böyle bir zorunluluğun olmadığını. Benim bu hatamın çözülmesini istiyorum faturayı da o işlem yapan Turkcell TİM'in ödemesini istiyorum ve hemen kontörlü hatta geçiş yapmak istiyorum.

Mertcan 64 Okunma

Cevaplar

  • Mertcan11 Eylül 2013

    Tim kendi faturalı kotasını doldurmak için milleti tabiri caiz ise kandırıyor. Buna nasıl bir çözüm bulacaksınız !..

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön