05 Kasım 2013

Turkcell İletişim Merkezi Sim Kart İçin 30 TL Talep Ediyor!

Telefonumu değiştirmiş olmam nedeni ile, nano sim card satın almam gerektiğini öğrendim. Turkcell Çağrı Merkezi'ni aradığımda nano sim card bedelinin 16 TL olduğu, bu fiyatın tüm iletişim merkezlerinde üst limit olduğu ve iletişim merkezlerinin daha yüksek bir fiyattan satma yetkisinin olmadığını öğrendim.

İstanbul / Pendik'te yer alan Aytel Telekominikasyon isimli Turkcell İletişim Merkezi ise nano sim card bedelinin 30 TL olduğunu ve Pendik'teki tüm bayilerin böyle sattığını söyledi. Satmaları gereken maximum fiyatın 16 TL olduğunu kabul etmedi.

Aytel Telekomikasyon'un nano sim card bedelinin kendi insiyatifi ile arttırmış olması Turkcell'in kurumsallığına yakışmamaktadır.

Ümit 167 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 12.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell sim kart ücretleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön