24 Şubat 2014

Turkcell İletişim Merkezi Personeli Müşteriye Kaba Davranıyor!

Kadıköy Kuyubaşı'ndaki Kampanya İletişim isimli Turkcell İletişim Merkezi'nden son derece şikayetçiyim. Bu adrese yakın yere taşınalı 3 sene oldu ilk taşındığım sene bu firmadan ağzımın payını aldım. 3 senedir zorunda olmadıkça kullanmadım her kullandığımda pişman oluyorum. Ben böyle saygısız çalışanların olduğu böyle hiç bir işi doğru yapmayan bir yer daha görmedim. Gerek bana gerek ailemin diğer 3 bireyine de sayısız kabalık yapıldı.

Defalarca Turkcell'e şikayet ettim ancak sanırım Turkcell merkez de gerekeni yapmıyor! Ben şikayet etmekten gerçekten bıktım! Herkes işini en iyi şekilde yapıp müşteri kapma peşinde biz buraya girdik mi bir dayak yemediğimiz kalıyor resmen!

İsmetcan 91 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 24.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Bayi Şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön