18 Mart 2013 #1692581

Turkcell İletişim Kopukluğu!

Turkcell Kurumsal ile Şengüller arasındaki süreçte problem mevcut. Turkcell kurumsal yetkilisi önerdiği tarifeleri çok karmaşık anlatmakla birlikte Turkcell internet sitesinden de sağlıklı bilgi elde edilemiyor. Turkcell kurumsala Blackberry Z10 talebinde bulundum. Telefon haftaya gelecek dendi ama gelmedi. Hiç kimse de aramadı.


Turkcell kurumsala ulaşmak oldukça zor. Çözüm getirip bana döner misiniz dedim cumartesi günü ama dönmediler.İnsanlar bizi şikayet etsin diye bekleniyor anladığım kadarıyla. Turkcell'in Şengüllerden Şengüllerin Turkcell'den haberi yok maalesef ve kurumsal müşteriler de mağdur oluyor.

Ozlem 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön