Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Turkcell İletişim Hakkının Kısıtlanması

profile
14 Nisan
443

Turkcell iletişim hakkımı kısıtlıyor. 11-04-2023'te Turkcell hesabıma 200₺ yükleme yaptım. Çekici 27 GB paketini yapmak için. Talebiniz işleme alınmıştır. Sonuç size SMS ile belirtilecek yazarak beklemeye başladım. Talebim onaylanmadığı için ilerleyen saatlerde tekrar paket alma işlemi gerçekleştirdim. Yine talebiniz alınmıştır. Ekranını gördüm. Aradan biraz daha zaman geçtikten sonra başka bir paket satın alma işlemi gerçekleştirdiğimde Bekleyen talebiniz bulunmaktadır. Bu işleminiz gerçekleştirilemez uyarısı aldım. 12-04-2023'te yine kısıtlanmam devam etti. 

Müşteri hizmetleri ile görüşerek sonuca ulaştırmak istesek de gene sonuca ulaştırılamadı. Twitter ® üzerinden talep açarak talebimi ve sorunumu belirttim. 13-04-2023'te de satın almayı denedim yine satın alma gerçekleşmedi. 14-04-2023'te Müşteri hizmetleri arayarak durumun sistemdeki T.C. Kimlik numaram ile ilgili sorundan kaynaklandığını söyledi. Sistem üzerinden bunu güncelleştirmem gerektiğini bildirdi. Burada bu güncelleştirmeyi neden ben yapıyorum? Neden İletişim hakkımdan mağdur ediliyorum? Hali Hazırda sisteminizde sizden sim Kart alırken benim kimlik kartımın fotoğrafı ve sözleşme örneği mevcut. Online işlemler kısmında zaten bunu görebiliyoruz. 

Ben hala aynı benim siz ve sistemleriniz hala aynı. Benim İletişim hakkım neden kısıtlanıyor. Neden paramızla rezil oluyoruz? Telefon görüşmelerimi neden arkadaşlarımın telefonu üzerinden yapmak durumunda kalıyoruz?

Turkcell İletişim Hakkının Kısıtlanması
Turkcell Logo
14 Nisan 10:55
Yusuf
14 Nisan 14:12

Yaşanan bu konunun deprem bölgesi ile uzaktan yakından alakası yoktur. Depremin üzerinden iki aydan fazla bir süre olmuştur. Hala bunu konuşmanızda ve arkasına sığınmanız gülünç.

Turkcell Logo
15 Nisan 11:02

Değerli Müşterimiz, Talebinizin incelemesi tamamlanarak 14.04.2023 tarihinde konuyla ilgili size bilgi verilmiştir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda Turkcell uygulamasını kullanabilirsiniz. http://turkcell.li/indir Saygılarımızla, Turkcell

Benzer Şikayetler

Batmanın Göbeğinde Turkcell Şebeke Sorunu

profile
21 Mayıs
83

Yıl 2023 ancak Batman Merkez Fatih Mahallesi'nde 3303. Sokak'ta Turkcell şebekesi çekmiyor. İnterneti kullanamıyoruz. Sadece Turkcell'in şebekesinde sorun var. Evde Vodafone hattına sahip annem internet ve şebeke sorunu yaşamıyor. Ben ve abim Turkcell'li olarak interneti kullanamıyoruz ve bina sakin...

Batmanın Göbeğinde Turkcell Şebeke Sorunu
Batmanın Göbeğinde Turkcell Şebeke Sorunu
Batmanın Göbeğinde Turkcell Şebeke Sorunu
+2
1

Turkcell Mobil İnternet Bağlantı Sorunu

profile
30 Ocak
437

Turkcell hattıma ait mobil internetim konumumdan bağımsız olarak çekmemekte ve müşteri temsilcileri ile sayısız kez yapmış olduğum görüşmeler "internet ağ ayarlarını sıfırlama işleminin" ötesine geçememektedir. Uzun zamandır kullanmakta bulunduğum ve sadece internet/telefon çekim gücü iddiasına day...

1

Turkcell Çekmeme Ve Bağlantı Sorunu

profile
16 Ocak
222

Turkcell çekim gücü 2 dişi geçmiyor. Görüşme yaparken hat kesiliyor ve İnternete bağlanmıyor ya da geç açıyor buradan yazma sebebim daha önce müşterisi temsilcisine söylememe rağmen hiçbir şekilde irtibata geçilmemesi veyahut bilgi verilmemesi. Böyle giderse operatörü değiştireceğim. Saygılar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Turkcell Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz