20 Şubat 2014

Turkcell İle Hiçbir Bağlantım Yok Ama Kredi Kartımdan Para Çekiyor!

T.C Ziraat Bankası Maximum kredi kartımdan Turkcell iletişim hizmetleri İstanbul Tr adına 180 TL çekilmiştir. Herhangi bir hizmet veya mal almadığım halde mağdur bulunmaktayım...

Adıma kayıtlı herhangi bir Turkcell hattı bulunmamaktadır. Bilgim dışında olan bu ödemenin gerekçelerini ne şekilde çekildiğini öğrenmek istiyorum. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Lütfen param iade edilsin. Kredi kartım ekstre bilgilerimi isterseniz yollayabilirim.

Sümeyye 138 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizi 20.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön