11 Nisan 2016

Turkcell İle Hayata Bağlanamama

4.5 G ile bizi hayata bağlayan Turkcell halen Bakırköy'de hizmet verememektedir. Bırakın 4.5 G ile ''lte'' hizmet vermeyi 2G olarak bilinen Edge hizmeti dahil sağlanamamaktadır. Bakırköy Belediyesi ile hukuki çerçevede mücadele ediyor olabilirler. Ancak müşteriyi mağdur etmenin bir anlamı yok. Verirsin parasını kullanıcı mağdur etmezsin. Yapılan yargılama sonucunda haklı görülür isen verdiğin parayı da tazminat yoluyla tahsil edersin. Avukatlık yapıyorum, müvekkilim beni arıyor, telefon kapalı gözüküyor. Ofisten görüşünce mecbur durumu açıklıyoruz, kendi prestijimizi sarsıyoruz. Bu kadar reklam verip 4.5G için mücadele edeceklerine daha Edge olarak isim verilen 2G hizmetini dahil veremiyor. Çözüm için yapılacak hiçbir şey bulamıyorlar.

Caglar 122 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Değerli müşterimiz , Bakırköy ilçesindeki bazı istasyonlarımızda Turkcell kaynaklı olmayan kesintiler yaşanabilmektedir. Bu konuda ilgili kurumlarla görüşmelerimiz ve hukuki süreç devam etmektedir. Elimizde olmayan sebeplerle yaşayabileceğiniz olumsuz deneyim için üzüntülerimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön