20 Mart 2013 #1697355

Turkcell İki Hattıma da Yüklü Fatura Gönderdi!

Turkcell firması tarafından çok mağdur edildim. 17 yıllık Turkcell abonesiyim. . Bireysel olan hattı mı kurumsal a geçiş yaptım fakat orada gerekli hizmet ve desteği alamadım üstelik aynı dönem için 2 paket ücreti ödedim. iyi hizmet alamayınca tekrar bireysele geçiş yaptım. Aman Allah ım böyle bir fatura yok 2 hattıma ayrı ayrı yeni tesis bedelleri eklenmiş hat başına 39 TL.


Ayrıca 2 hattıma da aynı dönem için yine 2 şer paket ücreti. birinin hizmetini alıp bitirmeden diğerini tanımlandı ve biri 29 TL diğeri 49.-TL olması gereken faturam şu anda biri 121.-TL. diğeri 149.-TL. . firma ile görüştüm bunu ödeyeceksiniz dediler. Mağdurum sonuna kadar gideceğim.

Tarkan 90 Okunma

Cevaplar

 • Tarkan21 Mart 2013

  Merhabalar,TURKCELL şikayetimle ilgili; En son yaptığım şikayette zaten firmayla görüştükten sonra yazdığımı ifade etmiştim.Size şikayet yazdıktan sonra beni aramadılar ve zaten sorunu çözmediler görÜşüldü diye belirtmişler.TURKCELL sorunları içeriğini incelemeyip kurallarımız bu bu diye sıralayıp geçiyor personel, benim istediğim üst pozisyondan yetkili bir sorun çözücü ile görüşmek.yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla 21.03.2013 12:50 --------------------------------------------------------------------------------

 • Tarkan21 Mart 2013

  17 yıllık Turkcell abonesiyim. . Firma beni mağdur etti. Bireysel olan hattı mı kurumsal a geçiş yaptım fakat orada gerekli hizmet ve desteği alamadım üstelik aynı dönem için 2 paket ücreti ödedim. iyi hizmet alamayınca tekrar bireysele geçiş yaptım. Aman Allah ım böyle bir fatura yok 2 hattıma ayrı ayrı yeni tesis bedelleri eklenmiş hat başına 39 TL. Ayrıca 2 hattıma da aynı dönem için yine 2 şer paket ücreti. birinin hizmetini alıp bitirmeden diğerini tanımlandı ve biri 29 TL diğeri 49.-TL.olması gereken faturam şu anda biri 121.-TL. diğeri 149.-TL. . firma ile görüştüm bunu ödeyeceksiniz dediler. Mağdurum sonuna kadar gideceğim.

 • Tarkan21 Mart 2013

  sorunum devam ediyor.neden kapatıldı anlamadım.

 • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve faturaya yansıyan kalemler hakkında 20.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön