20 Nisan 2013 #1754359

Turkcell İki Damla Suyla Bozulan Cihaz!

Sony Xperia Z modelinin çok överek anlattığı ve reklam yaptığı telefonlarından 2 gün önce aldım. Arkadaşlarla oturup bir masada çay içerken masanın altının az ıslaklığı sonucu telefonun arka kamerasında su buharları oluştu 15 dakika içinde. Sonra ne olduğunu anlamaya fırsat bulmadan aniden kapandı telefon.


Van Beşyol Aksa Turkcell iletişim merkezinden garantili aldığım telefonu garanti için geri götürdüğümde göz ucu kararıyla hiçbir teknik müdahale etmeden elime tutuşturup geri yolladılar. Oysa ki garanti kılavuzunda suya karşı 30 dakika dayanıklı ibaresinin yer alması nasıl bir çelişki anlamış değilim. Böyle reklam olmaz yapılsa da gerçeğe uygun olmalı.

Rıdvan 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön